Июль 11, 2021

You are browsing the site archives for Июль 11, 2021.

12 июля День Славных и всехвальных первоверховных апостолов Петра и Павла

Приблизительное время чтения: < 1 минуты Тропарь апостолов глас 4 Апостолов первопрестольницы/ и вселенныя учителие,/ Владыку всех молите/ мир вселенней даровати// и душам нашим велию милость. Кондак апостолов глас 2 Твердыя и боговещанныя проповедатели,/ верх апостолов Твоих, Господи,/ приял еси в наслаждение благих Твоих и покой:/ болезни бо онех и смерть приял еси паче всякаго всеплодия,// Едине, сведый сердечная. 11 июля […]

ДАВАЙТЕ ПРЕОБРАЗИМ НАШ ПРИХОД К ПРЕСТОЛЬНОМУ ПРАЗДНИКУ! ПРИХОДИТЕ ДЛЯ УБОРКИ И УКРАШЕНИЯ ХРАМА  13 ИЮЛЯ В 10:00. ПО ОКОНЧАНИИ БУДЕТ ЧАЕПИТИЕ.

Приблизительное время чтения: < 1 минуты ДАВАЙТЕ ПРЕОБРАЗИМ НАШ ПРИХОД К ПРЕСТОЛЬНОМУ ПРАЗДНИКУ! ПРИХОДИТЕ ДЛЯ УБОРКИ И УКРАШЕНИЯ ХРАМА 13 ИЮЛЯ В 10:00. ПО ОКОНЧАНИИ БУДЕТ ЧАЕПИТИЕ. (10)